Adminka, Aurora Akkaris16 | bi | she/her | happiness&positivity | art | fandom maniac
Hogwarts house: Ravenclaw
Pokémon GO team: Mystic
Ingress fraction: Resistance
World of Warcraft: Alliance
Divergent faction: Erutide & Amity
(Sečtělí a Mírumilovní)

Zdravím tě tu ^^
Jmenuju se Kristýna, ale má internetová přezdívka zní Akkaris, tedy spíš Aurora Akkaris. Bloguju už delší dobu, ale docela nedávno jsem se dostala na blogspot, většinou jsem pracovala z blog.cz. Můžeš mě znát z blogů http://litteris24.blog.cz nebo http://kingdom-of-creepypasta.blog.cz/

Jsem v neskutečné spoustě fandomů, těžko to už spočítám, ale článek na mé fandomy je tady, takže pokud by tě zajímalo, zda spolu máme společný oblíbený seriál, film či knížku, určitě se podívej sem: Fandomy na tomto blogu »

Baví mě taky hodně věcí, a to jak psaní si s lidmi, tak i kreslení, cosplaying, psaní fanfikcí a povídek, recenzí, sledování filmů, hraní her, čtení knih i blogů ostatních, vypisování se o dějích v mém okolí, fotografování, koukání na hvězdy, sdělování rad ostatním, poslouchání hudby, celkově blogování, nebo také internetové nakupování/prohlížení netových obchodů, pití čaje... sem tam se i ráda učím, pokud mě předmět baví.

Moje nejoblíbenější žánry jsou fantasy, sci-fi, na tato témata čtu mnoho knih, sleduji několik seriálů a viděla jsem i mnoho takových filmů. Kromě toho s tímto tématem pracuji i ve formě psaní a kreslení.

Přestože jsem ve své minulosti říkala naprostý opak, jsem nyní velký lidumil a opravdu zbožňuji snad každou osobu ve svém okolí, věřím v ně a snažím se jim přát vše nejlepší v jejich životní cestě, zlepšovat jim náladu a věnovat se jim. Neznamená to sice, že neexistují osoby, které nemohu vystát, ale úspěšně jsem se pokusila zbavit negativity, která zavrhovala snad každou osobu v mé blízkosti.
Je pravda, že mnohdy chytám nevysvětlitelné záchvaty blbých nálad, kdy na mě doléhají tísnivé pocity opuštěnosti, avšak ty se brzy poté, co si někdo všimne, že tam tak mlčky stojím, a dá se se mnou do řeči, rozplynou. Mluvím hlavně o své nejlepší real-life kamarádce, která mě ještě nikdy nenechala samotnou s mými pochybnostmi o všem vůkol.

Tento blog existuje proto, abych s vámi sdílela sama sebe. Abych zde dělala to, co mě nejvíc baví, abych mluvila o tom, co mě nejvíc baví... A abych měla radost, aby mě blogování bavilo.

Myslím, že už jste si o mně udělali alespoň nějaký obrázek, avšak ten byste museli roztrhat na cáry, kdybyste mě chtěli poznat osobně - protože přes to všechno, co jsme vypsala, skrývám ještě další věci ohledně mě samotné, které nebudu sdělovat na svém blogu. Rozumíme si, ne? :D


» Kontakt na adminku «

 

Rubriky o mně:

 Challenge a TAGy

Cosplaying

Zlepšení

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vzpomínky z vyhaslé hvězdy

Zpříma do bojiště.

Jasný hlas pravidel

- Art - Reyane

S anilinkama v ruce~