- Jsi tu nově? -

Je mi nesmírnou ctí tě na tomto blogu přivítat a jsem moc ráda, že jsi sem vstoupil, nováčku! ^^

Zatímco kategorie ❝O blogu❞ mluví o hlavních tématech mé stránky, zde se ti pokusím nastínit i něco o sobě a o dobách od samotného založení tohoto blogu.

Adminka.
Na internetu si říkám Aurora Akkaris a jsem vždy potěšena, když někdo z tohoto jména stvoří přezdívku a začne mě tak nazývat. Vůbec mi to nevadí a spíš se bláznivými přezdívkami bavím!
Mám hrozně ráda lidi, baví mě se nově seznamovat s cizími, stejně jako si povídat s už starými známými, a snažím se všechny ve svém okolí respektovat - pokud i oni respektují mě. 
Také ráda čtu knihy a blogy, kreslím, sleduji filmy a seriály, hraju hry a zvedám lidem náladu. Nic mě nenaplňuje více :D

Proč zrovna blog?
Na blozích jsem poprvé začala pracovat ve svých třinácti letech, kdy jsem psala knihu a snažila se pomocí krátkých povídek ❝procvičivat v psaní❞. Časem mne však publikace článků na vlastní stránce, stejně jako komunikace s blogery s podobnými zájmy, nesmírně chytla a baví mě doteď ^^

Kde najdu nejlepší z blogu?
Teprve rozjíždím ty rubriky, které by mohly přinést takové ty ❝nejlepší❞ články, avšak až zveřejním něco, co bude dle mého i čtenářského názoru pecka, určitě vám články na tuto stránku přiložím :3 Avšak pravdou stále zůstává, že nejlepší obsah každý hodnotí jinak - někomu se mohou opravdu líbit příspěvky z hlavní kategorie Tvůrce, někdo považuje za lepší články z Pozorovatele a jiní preferují Společníka.

Jak tě mohu kontaktovat?
Pokud mne chceš kontaktovat, jsem docela na vážkách, zda jde o to, že ti přijdu tak fajn, že by tě potěšilo se se mnou bavit, či máš sto chutí mě vyhulákat. :D Nebo snad pomocí sociálních sítí chceš sledovat, kdy vyjdou mé nové články?

Ať je tomu jakkoliv, budiž! ^^
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vzpomínky z vyhaslé hvězdy

Reyane

S anilinkama v ruce~