- O blogu -

Blog si teď vede každý. No není tomu tak?
Během chvíle vyhledávání, obzvlášť pak na Pinterestu, naleznete tisíce blogů zaměřených na fashion, workout, cestování, pomoc ostatním blogerům či pisálkům, lifestyle, dokonce i příběhy.

Avšak na každém najdete něco úplně nového.
Ta originalita mezi všemy blogery je dechberoucí a ukazuje nám, jak se mezi sebou lidé, lidské názory a povahy, liší. 

Sama za sebe věřím, že to je úžasné.

Proto i já provozuji tento blog. Protože chci, jako všichni ostatní, psát o tom, co mě baví a o čem bych vydržela povídat bezmála hodiny.

Proto tu naleznete lifestyle sekci, mé myšlenky, rady pro ostatní pisálky a blogery, recenze na knihy, filmy, seriály či hry, mé vlastní kresby a malby či příběhy, které píši.

Stačí jen nahlédnout do menu, které otevřete ikonkou v levém horním rohu, a můžete se pustit do prozkoumávání obsahu mého blogu. Všechny rubriky jsou rozděleny do tří hlavních kategorií: Tvůrce, Pozorovatele a Společníka, z nichž má každá název, který její obsah popisuje - ale kdybyste zde hledali něco, k čemu jste se nedostali hned, můžete použít vyhledávání v druhém horním rohu. ^^

Doufám, že vás jeho obsah zaujme a že už konečně píši tak, aby se čtenář hned nenudil. Blogování už se totiž věnuji od roku 2014 a myslím, že za těch několik roků jsem přeci jen pochytila trochu té praxe. 

Pokud jsem vás svým blogováním zaujala, určitě mě potěší odběr na sociálních sítích, kde naleznete jak mou výtvarnou tvorbu, tak nejnovější články.


Populární příspěvky z tohoto blogu

Vzpomínky z vyhaslé hvězdy

Reyane

S anilinkama v ruce~